Zastępstwa w dniu 19.03.2024 - 20.03.2024
|
Małgorzata Balińska / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
4 aL(1) - j.angielski, 60
|
S. Fijałkowski
|
złączenie grup
|
|
2
|
3 bL(2) - j.angielski, 60
|
S. Fijałkowski
|
złączenie grup
|
|
3
|
1 cL(1) - j.angielski, 60
|
K. Sabo
|
|
|
4
|
2 dL(1) - j.angielski, 60
|
K. Jarzmik
|
złączenie grup
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
EIst
|
B. Czekała
|
|
|
|
|
|
|
|
Krystian Bula / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
3 aL(1) - religia, 95
|
A. Kwiatkowska
|
|
|
4
|
3 bL(1) - religia, 95
|
M. Jureko
|
|
|
5
|
4 aL(1) - religia, 95
|
M. Mikołajczyk-Jodko
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
EHII
|
B. Przybyła
|
|
|
4
|
FGH
|
M. Kogut
|
|
|
|
|
|
|
|
Ewa Cichońska / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
Język mniejszości - niemiecki - j.mn.niemiec, 84
|
A. Leśniewska
|
|
|
3
|
7 aSP(2) - j.niemiecki, 84
|
E. Piotrowska
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
|
|
Gabriela Gałuszka / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
2 bL(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
2
|
2 cL(1) - wf, sg1
|
M. Jureko
|
|
|
3
|
3 cL(2) - wf, sg3
|
J. Schön
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
0
|
SG
|
M. Balińska
|
|
|
2
|
SG
|
A. Leśniewska
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Krajcer / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
5 aSP(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
0
|
EHII
|
J. Grzybowska
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwik Maciejewski / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
4
|
3 cSP - p.kosz, sg1
|
M. Filuś
|
|
|
5
|
3 cSP - p.kosz, sg1
|
M. Filuś
|
|
|
6
|
2 cSP - p.kosz, sg2
|
M. Lebok
|
|
|
7
|
2 cSP - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
8
|
2 cSP - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
4
|
O 3c
|
M. Filuś
|
|
|
6
|
BO 1
|
A. Ciura
|
|
|
7
|
ATR
|
J. Krzysteczko
|
|
|
|
|
|
|
|
Danuta Pawłowska - Król / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
3 bL - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
2
|
1 eL - j.polski, 59
|
B. Przybyła
|
|
|
3
|
1 dL - j.polski, 65
|
M. Kogut
|
|
|
4
|
1 aL - j.polski, 46
|
K. Sabo
|
|
|
5
|
1 aL - r_j.polski, 45
|
K. Sabo
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
0
|
BO 1
|
M. Lebok
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Pikulska-Stępień / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
2 bL - HiT, 65
|
M. Sochacka
|
|
|
3
|
1 bL - HiT, 46
|
A. Sklorz
|
|
|
4
|
2 aL - HiT, 47
|
M. Kogut
|
|
|
5
|
1 cL - historia, 47
|
I. Sikora
|
|
|
7
|
1 cL - HiT, 62
|
J. Krzysteczko
|
|
|
8
|
1 dL - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
EIst
|
A. Ciura
|
|
|
4
|
BO 1
|
B. Przybyła
|
|
|
6
|
EHII
|
A. Wita
|
|
|
8
|
ATR
|
M. Kogut
|
|
|
|
|
|
|
|
Janina Walęcka / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
2 eL - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
2
|
2 aL - geografia, 76
|
I. Krawczyk
|
|
|
3
|
2 eL - geografia, 76
|
A. Ciura
|
|
|
4
|
1 bL - geografia, 76
|
J. Biedrzycki
|
|
|
5
|
2 aL - geografia, 76
|
Ż. Kubarek
|
w bibliotece
|
|
6
|
1 dL - geografia, 76
|
M. Sorotowicz
|
|
|
7
|
2 cL - geografia, 76
|
M. Sochacka
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
0
|
DFII
|
|
|
|
1
|
DFII
|
M. Golis
|
|
|
4
|
DFII
|
E. Jaworska-Bałazy
|
|
|
|
|
|
|
|
Ewa Wojnar / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
4 aL(1) - matematyka, 41
|
M. Mikołajczyk-Jodko
|
złączenie grup
|
|
3
|
4 bSP - matematyka, 41
|
B. Przybyła
|
|
|
4
|
7 bSP - matematyka, 41
|
M. Sochacka
|
|
|
5
|
6 aSP - matematyka, 41
|
S. Nowakowski
|
|
|
6
|
3 aL - matematyka, 41
|
M. Mikołajczyk-Jodko
|
|
|
|
|
|
|
|
Magdalena Zawadzka / 19.03.2024 wtorek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
Religia - religia, 21
|
M. Jureko
|
|
|
4
|
1 aSP(1) - religia, 29
|
J. Kołodziej
|
|
|
|
|
|
|
|
Krystian Bula / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
4 aL(1) - religia, 95
|
E. Piotrowska
|
|
|
4
|
3 bL(1) - religia, 95
|
A. Ciura
|
|
|
6
|
3 aL(1) - religia, 95
|
A. Kwiatkowska
|
|
|
7
|
3 cL(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
6
|
EHII
|
A. Kwiatkowska
|
|
|
7
|
EHII
|
L. Maciejewski
|
|
|
|
|
|
|
|
Ewa Cichońska / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
3 aL(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
tylko grupa p.E.Cichońskiej
|
|
3
|
1 aL(2) - j.niemiecki, 84
|
P. Ogonowska
|
złączenie grup
|
|
4
|
1 aSP(1) - j.mn.niemiec, 29
|
J. Biedrzycki
|
|
|
5
|
3 bL(2) - j.niemiecki, 84
|
P. Ogonowska
|
złączenie grup
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
FGH
|
M. Rudawska-Beczek
|
|
|
3
|
FGH
|
M. Maniewska - Pownuk
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriela Gałuszka / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
2 bL(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
2
|
3 cL(2) - wf, sg2
|
I. Sikora
|
|
|
3
|
2 cL(1) - wf, sg3
|
A. Micał
|
złączenie grup
|
|
4
|
2 cL(1) - wf, sg3
|
M. Strąk
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
0
|
SG
|
M. Sochacka
|
|
|
1
|
BO 1
|
M. Strąk
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Krajcer / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
4 aSP(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
3
|
1 cL(1) - religia, 48
|
M. Balińska
|
|
|
4
|
7 bSP(1) - religia, 76
|
M. Sorotowicz
|
|
|
|
|
|
|
|
Magdalena Lebok / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
Informatyka - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
2
|
4 bSP(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
3
|
2 aSP - e_wczesnoszk, 67
|
D. Kordek
|
|
|
4
|
3 cSP - e_informat., 67
|
D. Kordek
|
|
|
5
|
2 aSP - e_wczesnoszk, 22
|
M. Filuś
|
|
|
6
|
2 aSP - e_wczesnoszk, 22
|
M. Nowak
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
4
|
O 3c
|
D. Kordek
|
|
|
5
|
A1
|
M. Mikołajczyk-Jodko
|
|
|
6
|
A1
|
D. Malinowska
|
|
|
|
|
|
|
|
Karolina Ołdakowska / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
Edukacja wczesnoszkolna - e_wczesnoszk, 31
|
B. Czekała
|
złączenie grup
|
|
3
|
Edukacja wczesnoszkolna - e_wczesnoszk, 31
|
B. Czekała
|
złączenie grup
|
|
5
|
Edukacja wczesnoszkolna - e_wczesnoszk, 31
|
B. Czekała
|
złączenie grup
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
B1
|
E. Piotrowska
|
|
|
5
|
C1
|
A. Sklorz
|
|
|
|
|
|
|
|
Danuta Pawłowska - Król / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
3 bL - r_j.polski, 59
|
I. Krawczyk
|
|
|
5
|
1 aL - j.polski, 59
|
M. Mikołajczyk-Jodko
|
|
|
7
|
1 dL - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
8
|
1 dL - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
4
|
BO 1
|
M. Sorotowicz
|
|
|
5
|
EIst
|
D. Jankowska
|
|
|
7
|
EIst
|
B. Ozga-Strzyż
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Pikulska-Stępień / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
1 bL - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
3
|
1 eL - HiT, 53
|
Ż. Kubarek
|
|
|
|
|
|
|
|
Ewa Wojnar / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
4 aL(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
3
|
7 bSP - matematyka, 41
|
M. Filuś
|
|
|
4
|
3 aL - matematyka, 41
|
A. Sklorz
|
|
|
5
|
6 aSP - matematyka, 41
|
D. Kordek
|
|
|
6
|
4 bSP - matematyka, 41
|
A. Leśniewska
|
|
|
|
|
|
|
|
Magdalena Zawadzka / 20.03.2024 środa
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
3 cSP(1) - religia, 31
|
M. Sochacka
|
|
|
2
|
2 aSP(1) - religia, 22
|
M. Jureko
|
|
|
3
|
2 cSP(1) - religia, 25
|
E. Masalska - Górka
|
|
|
4
|
1 bSP(1) - religia, 30
|
B. Czekała
|
|
|
5
|
Religia - religia, 21
|
B. Bomastik
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
0
|
B1
|
J. Grzybowska
|
|
|
2
|
A1
|
A. Leśniewska
|
|
|
4
|
A1
|
A. Kwiatkowska
|
|
|